X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

SEO

Seo bir web sitesinin olmazsa olmazlarındandır. İngilizce karşılığı Search Engine Optimizer veya kelimesinin karşılığıdır. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Site yada sayfanız için yaptığınız her türlü optimizasyon işlemin genel adıda denilebilir. Arama motoru optimizasyonu ise bir web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılır, daha çok sevilir hale getirmektir. Bu işlemler kabaca bir sitenin ziyaret edildikten sonra hızlı bir şekilde açılması, mobil uyumlu olması, arama motorlarının seveceği tarzda içeriklerin oluşturulması, anahtar kelime-açıklamaların doğru bir şekilde yapılması, iç link inşası kısımları site içi seoolarak tanımlanabilir.

Diğer bir konu ise dış seo diye nitelendirdiğimiz, sitemizin dışında yapılan çalışmalardır. Başka bir siteden link almakrakip analizi yapmak, başka sitelerde; arama motorlarında yükselmek istediğimiz kelimelerden oluşan tanıtım makaleleri yayınlamak ve sosyal medya kanallarını etkin bir biçimde kullanmak olarak tanımlayabiliriz.

Tüm bu işlemleri sizler için uygun bir ücret karşılığında sedataydin.com.tr olarak profesyonel anlamda yapmaktayız. İşi ehline bırakın ve arkanıza yaslanın sadece size göndereceğimiz raporlarla sitenizin Google ve diğer arama motorlarında hızlı yükselişine gözlerinizle tanık olun.

Seo hizmetimizden faydalanmak için sitemize üye olup destek sayfasından veyahut iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

12 taksite varan ödeme kolaylığı ile kurumsal firma tasarımlarımıza sahip olun.