X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Grafik Medya Hizmetleri

Fotoğraf Çekimi

Yapacağınız profesyonel fotoğraf çekimi ne kadar kaliteliyse ürün ve hizmetlerinizi o kadar rahat ve kolay tanıta bilirsiniz. Ayrıca tüketicinin gözünde çok daha etkileyici ve kaliteli olacaktır.

Gerek sanal ortamda gerekse reel ortamda tanıtım, pazarlama vb. amaçlar için görseller ve materyal kullanırsınız. Bunun için de profesyonel anlamda çekilmiş fotoğraflarınızın olması gerekir. Bir çok amaçla bu çalışmalar yapılabilir, profesyonel ürün görsellerinin çekimi, mekan veya işletmenizin çekimi vb. fotoğraflarınızın kaliteli olması size ulaşan hedef kitleniz için de önemli bir iletişim aracıdır. Fotoğraf çekimi, ürün tanıtımı vb. tüm çekimlerde materyallerin kalitesi ve orjinalliği kadar çekim yapan kişilerin de özverisi bi o kadar önemlidir. Sedat Aydın Tasarım olarak çekim ekibimizle fotoğraf çekimi alanında en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Katalog Tasarımı

Ürün ve hizmetlerinizi size özgün konseptte katalog tasarım çalışmasıyla renklendirin, firmanızı, ürünlerinizi profesyonel gösterin!

Firmanızın imajını en iyi şekilde yansıtmak için kalıcı materyallere ihtiyaç duyarsınız bunlardan en bilinir araç kataloglardır. İyi bir katalog hazırlanması için sadece kağıdının vb. özelliklerinin iyi olması yeterli değildir. Aynı zamanda sizi en iyi şekilde anlatan bilgilerin görsel olarak da en iyi şekilde yerleştirilmiş olması gerekir. Bu da güçlü bir tasarım çalışması ile mümkündür. Peki katalog tasarlarken nelere dikkat etmek gerekir? Markanızı yansıtmalı, yapılan çalışmada kullanılan materyaller kaliteli olmalı, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı, sade ve anlaşılır olmalıdır. Bu çalışmalar için güvenilir bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacaktır. Bu anlamda katalog tasarımıkonusunda sektörün öncü firmalarına hizmet veren Sedat Aydın Tasarım en iyi kaliteyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor

Banner ve Afiş

Banner tasarımları web sitenizde ana sayfa ve alt sayfalarda sizi anlatan görsel tasarımlardır. Bir web sitenin tasarımının güzel olması ile birlikte içeriğindeki görseller önemli detaylardır. Bannerleriniz sizi anlatan, hikayesi olan tasarımlardır ve profesyonel ellerden çıkması gerektiği kaçınılmazdır. Afişler daha çok reklam amaçlı daha büyük boyutlarda hazırlanan sizi anlatan tanıtım nesneleridir. Bu iki çalışmada da tasarım oldukça önemlidir. Afişlerinde çeşitli versiyonları bulunur mekana göre iç mekan, dış mekan için; amaca göre de tanıtım, satış, bilgilendirme olabilir. Grafik tasarım çalışmalarının profesyonelliği web sitenizi ve firmanızı daha profesyonel göstermekte ve amaca ulaşmayı sağlamaktadır. Firmanızı doğru yansıtacak tasarımlar için, Sedat Aydın Tasarımı seçin!

Tanıtım Filmleri

Tanıtım filmleri yaptığınız işi anlatmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Videolar sanal dünyanın her aşamasında yer almaktadır ve izleyici kitlesi oldukça fazladır. Kendinizi tanıtan videolar sayesinde izleyiciler daha kısa sürede hakkınızda bilgi edinecek olup görsel hafızanın etkinliğini bu aşamada avantaja dönüştürmüş duruma gelmiş olursunuz. Tanıtım filmleri firma tanıtımı olacağı gibi ürünlerinizin veya iş sürecinizin akılını göstermek için de yapılabilir. Bu çalışmalar sizin kalitenizi yansıtacağı için özen isteyen işlerdir ve herkes başarılı olamayabilir. Çalışmayı yapacak kişilerin sizi iyi anlayabilmesi, analiz edebilmesi, hikayeyi kurgulayabilmesi önemlidir. Bu anlamda Sedat Aydın Tasarım olarak sizinle çalışmaya hazırız.

12 taksite varan ödeme kolaylığı ile kurumsal firma tasarımlarımıza sahip olun.